Çfarë i ndodhi? Iliri përgatit ushqimin me lot në sy (VIDEO)

Banori pretendent për të fituar çmimin prej 100 mijë eurosh sot është përlotur.

Teksa po përgatiste drekën për banorët tjerë, Iliri nuk është ndjerë edhe mirë emocionalisht, shkruan lajmi.net.

Duke e dëgjuar një këngë italiane në prapavijë të lëshuar nga “Vëllai i Madh”, Ilirit iu kanë mbushur syt me lot.

Theksojmë se, ai i vetëm përgatiste drekën dhe nuk ka folur me askënd për të treguar se pse po qante.

Kujtojmë se, Iliri është finalisti i parë i spektaklit “Big Brother”./Lajmi.net/