Home TE NDRYSHME Çfarë do të ndodhë në fund të shtatorit? Alfred Cako sapo e...

Çfarë do të ndodhë në fund të shtatorit? Alfred Cako sapo e zbuloi dhe cudit te gjithe me ato qe thote

975
0

Postimi i Cakos

Cfare do te ndodhe ne fund te shtatorit? Ashtu sic ju kam thene qysh ne qershor, me sa po shoh, pas 1 muaji do filloje Karantina nr. 2, nese popujt nuk do te ngrihen ne protesta fuqishem. Dyqanet do synohet te lihen bosh; do ndalohet levizja e lire; vaksina do te behet me detyrim; ne Perendim qeverite jane antipopullore dhe pro Kabales.

Ketu tek ne, kjo Manastirliu ka filluar te behet arrogante dhe bashke me disa rilindas po ngacmojne arushen e dremitur; kjo mendjelehte, qe flet gjithe siguri, po kerkon te marre vendime mbi trupat tane!!! Nese arusha do egersohet, keta monstra duhet te gjejne vrime ku te futen.

Njerez, jo teste! Mos shkoni ne spitale per ceshtje te vogla! Kurojuni ne shtepite tuaja larg spitaleve ku jane vendosur antenat 5G, ku oksigjeni demtohet dhe nuk furnizon natyrshem mushkerite tuaja me hemoglobine! Jo intubim! Edi Rama, mos nxirr ligje antipopullore me Parlamentin jolegjitim per Karantine nr.2! Manastirliu, kij kujdes, tash te duket vetja gjigande ne kurriz te strucit, por po u rezove qe aty, do biesh keq!

Njerez, merrni masa te reagoni se demtimi nga vak sinat do te jete i pariparueshem. Ju kemi thene prej shume vitesh hapat e axhendes se Fondacionit Rockefeler dhe Klubit te Romes: Plandemi Karantine Maske mbyllje e gojes dhe lirive te humanodoidit Karantine nr.2; 2-3 Vaksina Mikrocip pas 4-5 vjetesh tek ata qe do te mbetin gjalle.

Nga 1 miliard Perendimi mund te pakesohet 70-80%; shume njerez nuk na kane besuar; ka ende nje pjese qe nuk na beson kur axhenda eshte realizuar 40%; Bejini screenshot postimit per ta ripostuar nese Policia e Mendimit te Rilindasve e heq;

A do te beheni edhe ju gati per protesta si ne Perendim kunder Karantines nr. 2 dhe laksines me detyrim, ne mbeshtetje te Levizjes Sovrani dhe Levizjes No Vax by Force Albania?

Vala e pare e goditjes se Kabales mund te ndalet me 4 nendor pas fitores se D.Trump ne Usa dhe ne rast te ndonje menxyre nga lufta ne Mesdheun Lindor qe mund te kete efekte katastrofike te paimagjinueshme mbi popujt e ketyre rajoneve, por qe mund ta shtyje planin per Vaksinim me force.

Sa do te deshiroja te isha i gabuar kete radhe. Por Uraganin e popujve s’ka force ta ndale!