Home TE NDRYSHME Brenda shtepise luksoze te Ledri Vules/Ja fotot e bukura nga brenda viles...

Brenda shtepise luksoze te Ledri Vules/Ja fotot e bukura nga brenda viles se tij

1019
0

Ledri vula eshte nder kengetaret Reper me te dashur te publikut shqiptar.

E kete te djele ishte pjese e emisionit ‘E diela shqiptare’ duke bere pjese te tij edhe familjen te cilen ia prezantoi Arditit.

Ne vilen luksoze Ledri jeton me prinderit Agron dhe Xheraldina dhe ne nje atmosferete kendshme me kengen e tij “MEM” kengetari ka ndihmuar edhe ne strimin e tryezes.

JA disa pamje nga shtepia e tij me nje stil te ngrohte modern :