Home TE NDRYSHME Bien lekë nga qielli në Përrenjas, qytetarët me qese në duar fillojnë...

Bien lekë nga qielli në Përrenjas, qytetarët me qese në duar fillojnë t’i mbledhin te gjitha.VIDEO

291
0

Nje shume parash eshte hedhur ne rruge ne qytetin e Prrenjasit dhe 4 persono fillojne dhe i grumbullojne.

Eshte nje enderr e madhe e cdo njeriu qe te bledh leke ne kete menyre por a ju be kjo enderr realitet 4 personave.

Ashtu sikuse do bënim të gjithë, banorët e qytetit që janë gjendur në vendin ku kanë rënë paratë, shfaqen të kërrysur duke i mbledhur me qese në dorë dhe te gezuar.

4 persona po grumbullojnë paratë që gjenden në tokë. Nuk dihet se si kanë përfunduar ato para aty, dhe as sa është shuma e tyre.

Shikoni videon