Bie nga kati i dytë i banesës vajza 6 vjecare

Nje ngjarje e rende ka ndodhur diten e sotme ne Tirane.

Vajza 6 vjecare ka rene nga kati i dyte i baneses dhe ka humbur jete. Ngjarja ka ndodhur ne lagjen nr. 6 në Bathore.

Ajo eshte derguar me urgjence ne spital dhe mjeket po kujdesen per te.

Gjendja e saj po permieresohet dhe i urojme sherim te shpejt.

Policia ka shkuar ne vendngjarje per te sqaruar rrethanat e ngjarjes.