Bashkohen Jozefina Topalli dhe Flori Mumajesi, zbulohen surprizat e spektaklit të njohur në Shqipëri

0
380

Jozefina Topalli dhe Flori Mumajesi do te behen bashke dhe kjo do te jete per hir te eventit Miss Univers Albania.

Producenti i ketij spektakli Eduart Dema ka zbuluar surprizat qe do te kete ky event. Ai tha se prezantuesit do te jene Alaudin Hamitaj dhe dy ish-misset Adrola Dushi dhe Xhesika Berberi.

Ndersa me tej ka treguar se kengetaret qe do te performojne do te jene ata me In te momentit dhe do te kete nje interviste ekskluzive me Jozefina Topallin per faktin e potencialit te saj ne nje vend maskilist si Shqiperia.

Kurse ne lidhje me FLori Mumajesin eshte thene se ai do te performoje per here te pare ne nje spektakel bukurie, si edhe Klajdi Haruni edhe Bruno.
Do të ketë një gjysmë finale që do ta prezantoj Eni Shehu i ABC News bashkë me Eglantina Hosmanholla, e cila ka qenë e treta vjet në Miss Universe Kosova.

U permenden ne emision gati te gjithe emrat pjesemarres por me e vecanta do te jete intervista me Jozefina Topallin mbi forcen e te bukures por jo vetem duke marre parasysh se keto 20 vitet e fundit ajo vete ka qene nje nder femrat me te forta per ate qe ka arrit pasi te jete kryeparlamentare nuk eshte e lehte ne nje vend si Shqiperia.

Te gjitha keto i ka treguaredhe me teper vete Euarti ne nje emision mengjesi.