Home TE NDRYSHME Ardit Gjebrea humb njeriun e shtrenjtë, moderatori jep lajmin e hidhur per...

Ardit Gjebrea humb njeriun e shtrenjtë, moderatori jep lajmin e hidhur per te gjithe!

366
0

Nje lajm nga Ardit Gjebrea ku mesohet se diten e sotme ka humbur xhaxhain e tij.

Lajmin e ka bërë me dije vetë ai me anë të një statusi në rrjetet sociale. Ai thotë se nje njeri tjetër i shtohet familjes Gjebrea.

Teksa i dedikon disa fjalë të ndjera, Arditi tregon se xhaxhi i tij ka qenë mjek.

“Një engjëll tjetër i shtohet familjes Gjebrea, xhaxhai im…

Shembulli i mirësisë, dashuria e bashkëshortes dhe dy vajzave, kujdesi i të gjithëve, mjeku që nuk u lodh për askënd.

Në paqe shpirti yt! #shpetimgjebrea”, shkruan Arditi.