A ju kujtohet kjo kengetare e njohur? Shikoni se sa ka ndryshuar ajo tani

Nje nga ikonat e muzike shqiptare dhe shume e dashur per publikun Shqiptar dhe ajo i ka munguat shume publikut me zerin e saj te ngrohte dhe kenget e saj shume te bukura.

Por një foto e Eranda Libohovës me Ema Qazimin, na bëri të kuptonim sa shumë na ka munguar Ema, me zërin,dhe stilin e saj.

Komente pafund që falënderonin Erandën për këtë takim me Emën, treguan se ajo i ka munguar vërtet shumë publikut shqiptar dhe komentet e bukura dhe te sinqerta pasi ai brez i mungon shume me virtytet e tyre te larta.

Përveç individualitetit artistik, Ema ka qenë një ndër figurat pikë-referimi për stilin e të veshurit dhe look-un e saj, pasi gjente mënyrat për të qenë ndryshe, edhe në një kohë ku nuk kishte shumë alternativa.

I urojme dite te bukura dhe plot shendet.