77 vjecari shqiptar humb jetën mbrëmjen e djeshme në Motel. Ja cfarë i zbuluan mjekët

KOSOVE- Nje qytetar nga Prizreni eshte gjetur pa shenja jete ne nje Motel. Mesohet se ai ka pir pilula per fuqi seksuale por pa keshillimin e mjekut.Kete ka zbuluar mjeket ne vendgjarje.

Trupi eshte derguar per te ekzaminime te metejshme.

Ai ishte ne moshen 77 vjecare me iniciale J. J. pasi jane lajmeruar mjeket per ti dhene ndihmen e shpejt ato kane verejtur se 77 vjecari eshet pa shenja jete.

Policia e Kosoves ka shkuar ne vendgjarje dhe po ben kerkime per shenja dhune apo dicka tjeter. Por deri tani mendohet se ngjarja ka ndodhur nga pirja e barnave per rritjen e ereksionit.