14 vjecari shqiptar i jep fund jetes ne Greqi duke i lene nje leter familjes para ngjarjes

Nje lajm i rend vjen nga Greqia ku mesohet se nje 14 vjecar i ka dhene fund jetes duke u vetvrare.

I riu eshte vetvarur ne peme dhe jetonte ne Aiginas me familjen e tij.

Sipas mediave greke i riu bullizohej nga femijet dhe kjo mund te jete shkaku pse 14 vjecari i ka dhene fund jetes.

Para se te ndodhte ngjarja 14 vjecari i shkruan leter familjes dhe policia po heten ngjarjen se kush ishin arsyet pse i dha fund jetes. Shiko.news