Zbulohet lajmi për Ardit Gjebrean, ja çfarë do i ndodhë atij në muajin dhjetor

Edhe kete vit do te mbahet “Festivali i Këngës” që përcakton edhe përfaqësuesin e Shqipërisë në “Eurosong”.

Thashethemet se Ardit Gjebrea do të jetë organizatori dhe prezantuese me të do te jenë Jonida Maliqi dhe Bora Zemani, dolën të sakta.

Kësaj treshe do i bashkohen edhe Kelvi Kadilli dhe Isli Islami.

Mesohet se nata e parë e festivalit do të prezantohet nga Jonida, Bora, Kelvi dhe Isli.

Ndërkohë, nata finale do të prezantohet nga Ardit Gjebrea.

Ne i urojme suksese.