Zbulohet biseda e fundit e Hueyida El Saied para se të ndërronte jetë

Këngëtarja e njohur shqiptare Irma Libohova, në një postim në Instagram shprehet se sot është një ditë e trishtë dhe nuk mund ta besojë lajmin per ndarjen para kohe nga jeta te Hueyida El Saied.

Balerina dhe ish-moderatorja mësohet se vuante nga një sëmundje betëjën me të cilën nuk e ka fituar dot.

Ajo u nda nga jeta mëngjesin e së martës në një spital në Lukskemburg.

“Uh cfare dite e trishte! Sapo e lexova lajmin. Ky është chat-i fundit. U prehsh ne paqe e mira Huejda dhe pse s dua t’a besoj!!”, shkruan Irma Libohova.