Zbardhet e verteta. Nuk e vrau 19 vjecarja babain e saj. Zbulohet personi qe e vrau

Zbardhet ngjarja se kush eshte autori i vertete i vrasjes se babait në Shën Vlash të Durrësit.

Vrasja nuk eshte bere nga vajza 19 vjecarja por autor i ngjarjes ka qenë vëllai i saj, Hysen Meta dhe se krimi i paramenduar ka ndodhur brenda një dhome të shtëpisë dhe më pas kanë transportuar trupin e pajetë të babait të tyre duke e varrosur pranë një kasolleje në oborr.

Policia ka arrestuar motren dhe dy vellezerit e saj ndersa nen hetim eshte dhe nena pasi ka penguar zbardhjen e së vërtetës.