Vogëlushja i jep fund jetës pa dashur, e ëma nuk e përballon dot: Ehhh ç’po heqim

Një mama e hidhëruar ka përshkruar se ishte në një ferr të vërtetë pasi vajza e saj katër-vjeçare u var vetë aksidentalisht në një pemë.

Vogëlushja Freya Thorpe po luante me një shoqen e saj me biçikleta, kur helmeta që kishte në kokë u lidh pas një peme në Upper Heyford, Oxon. Ajo u dërgua me urgjencë në s pital por u nda nga jeta dy ditë më vonë.

Nëna e saj Elise Thorpe ka ende dhi mbje pasi ende po vuan largimin nga jeta të Freya-s që nga shtatori. Ajo tha: “Ne jetojmë çdo ditë dhe natë në ferr, tortura dhe pikëllim që nuk mund ta kuptojë askush”.

Jane dite shume te veshtira per familjen tone dhe e humbem vajzen tone.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *