Vjen superlajmi/ Ja sa të prekur me COVID kishte në 24 orët e fundit në Shqipëri.Video

4 raste të reja me COVID, numri më i ulët në 2 muajt e fundit!

4 të shëruar në 24 orët e fundit. Nje prej rasteve mesohet se eshte shenuar ne Shkoder.

Shpresojme qe te behem me mire dhe dite te bukura te vijne per vendin tone.

Tani duhet te presim ne ditet ne vazhdim se si do shkoj kurba e te infektuarve.

Shpresojme qe muaji qershor te na gje pa te infektuar dhe jeta te filloj normal si muajt qe lam pas.

Per me shume shikoni videon.