Vjen lajmi shume i mirë nga Infektivi,ja sa të infektuar me COVID-19 jane sheruar keto dite

Pas 20 ditesh kurim dhe perkujdesje nga stafi i talentuar i spitalit te infektivit sherohen 15 persona.

Vjen lajm i mirë nga Spitali Infektiv, ku po kurohen pacientët e infektuar me koronavirus ku thuhet se 15 veta jane sheruar dhe jane ne gjendje shume te mire.

Shpresojme qe ky numer te rritet dhe gjendja te qetesohet dhe ti kthehet normalitetit.

Por Kryeministri Edi Rama njofton në “Facebook” se gjatë ditës së sotme janë shëruar 15 të infektuar. “

🟢 LAJM I MIRË: 15 TË SHËRUAR SOT🤩”, shkruan Rama.