Vjen lajmi i mire per 31 vjecarin qe e perplasi gomonia ne plazhin e Jales

Del jashtë rrezikut për jetën Agustin Sefa. 31-vjeçari dhe e fejuara e tij Era Gj, 25 vjeçe, u goditën nga një gomone gjatë kohës që po qëndronin në çadrën e tyrenë breg të detit.

Vjaza nuk pati dëmtime serioze por Agustini u desh të operohej dy herë për shkak të gjendjes së tij tepër të rëndë.

Por fatmirësisht një lajm i mirë vjen nga Agustini i cili duket se më në fund ka dalë nga rreziku.

Ka qenë e fejuara e tij që ka bërë një postim në rrjetet sociale duke falënderuar Zotin për mundësinë e dytë që u dha për të jetuar edhe një herë jetën e për të dashur përsëri njëri-tjetrin.