Vjen deklarata e fortë për Bora Zemanin; Durimi i saj është për t’u duartrokitur…

Bora Zemani është e pranishme çdo ditë në mediat rozë për situatat që po ndodhin brenda shtëpisë së Big Brother Vip.

Ajo është shprehur në emisionin e saj se është duke e pritur Donaldin për të dalë nga shtëpia, por që ndodhi një situatë krejt e pa pritur për të gjithë.

Donaldi u shfaqë shumë i afruar me Beatixën, e që pastaj puthja e tyre dhe afrimitieti i tyre u bë viral.

Shumë lajme, shumë komente erdhën një pas një për këtë situatë, por Bora qëndroi e heshtur dhe nuk nxorri zë.

Më pas, pas presionit të vazhueshëm ajo erdhi me një deklaratë shumë të fortë, duke thënë për Donaldin, se ai është i lirë të bëjë atë që do.

Por, nuk ështe se nuk e ka stresuar e mërzitur gjithë kjo situatë, sepse edhe Bora udhëheq një emision dashurie, dhe nuk kanë munguar këshillat për konkurentët.

Ajo u ka dhënë këshilla njërit prej konkuretëve të Përputhen, Bora i tha atij se, loja me dy vajza nuk është asnjëherë e mirë, dhe në fund mund të mbesësh pa asnjërën, situatë që e ka përjetuar ajo vetë.

Si do që të rrjedhin gjërat, Bora ka treguar se është e fortë dhe e drejtë./Kosovarja/