Video/Shikoni se cfare u ben Rudina Dembacaj punetoreve ne restorantin e saj

0
522

Rudina Dembacaj eshte gjithashtu nje biznesmene shume e njohur dhe e suksesshme me biznesin e saj, restorant te cilin e frekuentojne shume figura te njohur shqiptare, miq te bukuroshes si dhe te ish deputetit Mark Frroku.

Marku dhe Rudina kane nje martese per tu admiruar pasi shkojne shume me njeri-tjetrin, plotesojne ate cka i mungon tjetrit.

Rudina nga njera ane eshte shume humoriste dhe te shkrin ne cdo vend qe shkon me kedo qe ndodhet afer, ndersa nga ana tjeter Marku eshte nje figure shume e rezervuar dhe nuk qesh lehtesisht, por fundja eshte nje ish politikan. Le te kthehemi te biznesi i bukuroshes tone pasi ajo k shkuar atje sot dhe i ka ngacmuar paksa punetoret e saj.

Ajo hap deren e kuzhines se restorantit dhe i tremb te gjithe duke ngritur tonin e zerit ne menyre aspak te papritur, ndersa ata qeshin me lot dhe vazhdojne punen. Le ti urojme bukuroshes tone mjaft suksese ne jeten e saj private dhe profesionale.