Home TE NDRYSHME (Video) A dëshironi ta njihni nënën 95 vjeçare të motrave Libohova?!

(Video) A dëshironi ta njihni nënën 95 vjeçare të motrave Libohova?!

489
0

Motrat Libohova jane nga kengetaret me te mira shqiptare dhe shume te dashura per publikun.Por Eranda eshte shume aktive ne rrjetet sociale dhe ajo poston gjera te ndryshme.

Por diten e sotme ajo ka postuar video me nenen e saj.

Por a jeni kuriozë të njiheni me nënën e tyre 93 vjeçare?

Ka qenë Eranda ajo që ka postuar një video të saj në Instagram, duke ju uruar të gjithë ndjekësve të saj festën e Pavarësisë.

Eranda i ka kërkuar nënës së saj të recitojë një poezi patriotike dhe duket se ajo se ka bërë dysh fjalën e së bijës.