Ua sa nur i bukur qe ia ka rënë! Ja si duket Arbana Osmani në ditët e fundit të shtatzënisë

Nje nga moderatoret me te dashura Arbana Osmani dhe Eduart Grishaj se shpejti ata do te behen prinder dhe ne i urojme lumturi ne familjen e tyre.

Edhe pse eshte ne javet e fundit te shtatezanise, ajo ka preferuar ta mbaj larg medias dhe publikut kete moment ndaj ne i urojme gjithe te mirat.

Por, ne mes postimeve te shumta te gatimeve , ajo ka publikuar ne Instagramin e saj nje foto te veten. Arbana shfaqet me nje fustan te bardhe, e buzeqeshur dhe ajo qe bie me shume ne sy eshte barku i rrumbullakosur.

Nje foto tjeter qe ajo ka treguar per fansat e saj eshte duke shijuar kafen e mengjesit dhe themi me plot bindje se duket shume bukur me kete nur shtatezanie. Fotot me te bukura me siguri Arbanes ja ben partneri i saj.