Home TE NDRYSHME Ua! E bujshme! Andi i propozon për martesë Melisës, por ajo i...

Ua! E bujshme! Andi i propozon për martesë Melisës, por ajo i përgjigjet: Hmm

250
0

Andi dhe Melisa vazhdojnë të jenë shumë të komentuar në media pas thashethemeve se mund të jenë në një lidhje dashurie. Madje u tha se kjo është edhe arsyeja pse Melisa u largua nga “Përputhen”.

Pavarësisht se dyshja i mohoi lajmin, fotot dyshuese kanë vazhduar, siç ishte edhe foto e fundit ku Melisa shfaqet me këmishën e Andit.

Ndërkohë Andi sot ka postuar një foto në Instagram ku shfaqet me kostum e për shkak se ka marrë pamjen e dhëndrit, pyet: “A dëshiron të martohesh me mua?” Mes komenteve ka dalluar Melisa, e cila i shkruan se do të mendohet: “Hmm”.

Andi dhe Melisa vazhdojnë të jenë shumë të komentuar në media pas thashethemeve se mund të jenë në një lidhje dashurie. Madje u tha se kjo është edhe arsyeja pse Melisa u largua nga “Përputhen”.