U tha se Veliaj u nis urgjent per kurim drejt Turqisë?Ja e verteta.Mesohet gjendja e Kryebashkiakut veliaj

0
319

Diten e sotme u fol se Erion Veliaj, është nisur për kurim ne Turqi pasi gjendja e tij nuk ishte e mire dhe lajmin e beri me dije Oranews duke treguar se gjendja e tij eshte perkeqesuar dhe per kete eshte nisur drejt Turqise.

Por menjëherë pas publikimit të ketij lajmit, Veliaj ka reaguar ka thene se sot pret testin e fundit dhe se nesër do të jetë në punë.

Ja se cfare ka thene erion Veliaj:“Jam në Tiranë duke pritur testin e dytë, që të konfirmoj nëse jam shëruar apo jo.

Testi i parë ka dalë negativ, dhe brenda 48 orësh pres përgjigjen e testit të dytë. Nuk jam larguar në asnjë moment jashtë vendit”, është shprehur Veliaj dhe për të faktuar vendodhjen e tij, ai ka shpërndarë dhe lokacionin e WhatsApp.

Ne i urojme shendet dhe rikthim te shpejte ne pune dhe ne projekte te reja qe na presin.