U tha që Murati do bëhej baba/ Sindi e telendis fare: Ja cfarë ka thënë

0
508

Dramat në ‘’Për’puthen’’ nuk kanë të ndalur dhë së fundmi protagonist ishte Murati, konkurrenti nga Turqia.

Teksa të gjithë mendonin se Ola dhe Murati mund të ishin çifti i rradhës në “Për puthen”, Ola hodhi dyshimet e saj për një lídhje të Muratit jashtë programit.

Ajo solli në studio një foto, e cila e ka bërë të dyshojë se Murati mund të ketë nisur njohjen me një vajzë tjetër jashtë programit.

Vajza në fjalë kishte bërë tek thonjtë e saj inicialet e biznesit të ri të Muratit.

Ky i fundit zbùloi se vajza është ortakja e tij.

Mirëpo, burime për “Iconstyle.al” treguan se Murati është i lídhur me vajzën që e quajti kolege dhe ndajnë një biznes, por gjithashtu presin një fëmijë së bashku