Tiranë/ Babai futi 50 lekë për t’i marrë lodër fëmijës tek makineria, por s’u beson syve nga ajo që fiton

0
908

Kjo mund te duket sikur eshte nje shaka por nuk eshte aspak e tille. Cfare ka ndodhur do t`ju habisi edhe juve me poshte.

Nje dite nje burre bashke me femijen e tij afrohet tek nje makineriqe nxjerr lodra dhe bashke me djalin fusin nje 50 lekeshe.

Por topi i kesaj here nuk ka qene nje nga ato qe dilnin zakonisht me lodra por ajo qe ndodhej brenda e ka lene pa fjale.

Brenda ne ate sfre nuk kishte asnje top prej gome te vogel por figura qe ishte vizatuar aty nuk kishte aspak lidhje me femijet.

Madje ishte per te rritur mbi 18 vjec

Bashkangjitur me foton qe ka sjelle ai shkruan:
Përshëndetje JOQ. Në një qendër tregtare tek 5 Maji në Tiranë, shikoni çfarë fitoi fëmija im tek makineria e lodrave”.

Kjo eshte vertete nje fot e turpshme per te gjithe e jo me per femijet