Tashmë ata do te jeten 4/ Rudina Magjistari jep lajmin e bukur dhe nxjerr foto.

0
629

Ajo eshte moderatore e talentuar dhe shume e dashur per te gjithe por ajo ka ber publike diten e sotme nje foto te bukur.

Moderatorja ka zbuluar pjesëtarin me te ri të familjes së saj dhe ata te gjithe jane te lumtur.

Teksa ka publikuar në rrjetet sociale foton e një qenusheje të vogël, Magjistari shkruan se Lajthia, ka vetëm një javë me ta dhe është një ëmbëlsirë.

Me sa duket moderatorja ka pasur enderr te kete nje qenush ne shtepi.