Tani eshte nje kengetare e kuruar ne detaje por ja si dukej Xhensila kur nuk ka qene e famshme

0
800

Sot Xhensila Myrtezaj eshte nje nga kengetaret me te dashura e te njohura shqiptare.

Per ndjekesit e saj ne rrjetet sociale kengetarja eshte shume e pelqyer dhe ndjekur ne cdo postim, pasi e cilesjne si nje nder femrat me te bukura te ekranit.

Ne Instastory Xhensila ka publikuar nje foto nga femijeria e saj ku duket e veshur me xhup dhe si nje femije teper serioz.

Ndersa ne nje foto tjeter si foshnje ka dale nje femije shume i bukur dhe nje tjeter foto e postuar eshte po ajo me nje kapele koke.

Shenimi i saj qe ndjek keto foto eshte ‘Memories’

Kengetarja sot eshte nene e nje vajze te vogel qe quhet Ajka dhe tashme eshte duke shijuar edhe kengen e saj te re.