Tabela e shezlongeve ne Durres qe po cudit te gjithe rretin. foto

Nje foto eshte postuar ne rrjetet sociale diten e sotme ku tregon se shezllonat kushtojne 3000 leke nga e hena ne te premten ndersa te shtune dhe te diele nga 5000 leke.

Ky eshte nje pronar i sinqert te pakten e tregon te verteten. PO mendimi juaj per kete tabele cili eshte?

Ndersa komentet jane nga me te ndryshmet.