Super vilë në Dhërmi, dalin pamjet e kopshtit perrallor të Alketa Vejsiut

0
601

Ajo eshte nje nga moderatoret me te mira Shqiptare dhe shume e dashur per publikun pasi te gjith po fillojne te pergatiten per sezonin e ri televiziv qe nis ne Shtator Alketa Vejsiu vazhdon pushimet ne bregdetin e jugut.

Ajo është ndalur në shtëpinë e saj në Dhërmi. Ndërsa nuk ka nguruar të publikojë edhe pamje nga kopshti gjigant, i cili është plot gjelbërim dhe pemë.