Home TE NDRYSHME Spartak Ngjela ben komentin e epik tek foto e Bora Zemanit.Ja cfare...

Spartak Ngjela ben komentin e epik tek foto e Bora Zemanit.Ja cfare i shkruan

281
0

Avokati Spartak Ngjela njihet për shijet e holla që ka me femrat, duke përmendur këtu edhe Arnida Çapin, ish-asistenten e tij. Këtë radhë Taku i ka lënë jashtë loje bjondet dhe është fiksuar me brunet.

Duke i shprehur pëlqimin e tij publikisht moderatores Bora Zemani, ai i ka komentuar “një roman me komplimtente” , nën një nga fotot që ajo ka publikuar në Facebook. “Bora, me lejoni t’ju komplimentoj për performancën tuaj me klas artistik… që është një harmoni e plotë midis intelektit të lartë, elokuencës së zgjedhur dhe bukurisë fizike. Sukses të përsëritur të kesh gjithmonë…”, shkruan ai.