Sot ndër femrat më të bukura të ekranit, por ja si dukej Bora Zemani kur ishte 17-vjeçe

Bora Zemani është sot një nga moderatoret më të pëlqyera për publikun. Pak ditë më parë ajo festoi edhe 30-vjetorin e saj të lindjes mes miqsh dhe kolegësh.

Por fillimet e saj në ekran nuk kanë qenë si drejtuese emisioni. Bora Zemani ka dalë për herë të parë në ekran kur ishte vetëm 17-vjeçe si velinë në emisionin Fiks Fare.

Mbrëmjen e djeshme në emisionin “Goca dhe Gra” u publikua edhe një video si dukej Bora Zemani në audicionet e këtij programi.

Bora, në video prezantohet si vajza 17-vjeçare, që ka shumë qejf të jetë në ekran.