Shyhretja shkon në pushime me burrin, duken fiks si dy adoleshentë pranë njëri-tjetrit

Këngëtarja e mirënjohur e shqiptarëve, Shyhrete Behluli gjithnje vazhdon të jetë në qendër të mediave rozë dhe të publikut që e ndjek.

Por ajo përveç se eshte e njohur shumë për karrierën e saj muzikore, shpesh është edhe e perfolur për jetën e saj private që ka kenaqesine dhe e ndan me ne.

Këngëtarja Kosovare është shumë aktive edhe me postime të shpeshta në profilin e saj ne rrjete sociale.

Dhe së fundi, ajo ka publikuar një foto ku shihet se ka nisur pushimet në Stamboll me bashkëshortin.

Ata të dy shfaqen ne aeroportin e Stambollit, dhe kane gati nje pamje si adoleshentë pranë njëri-tjetrit.