Shqiptarja iken me pushim ne Greqi dhe tregon faturen, ja sa kushton nje shishe uje ne Santorini

Cmimet e larta gjate sezonit veror kane bere qe shume shqiptare te braktisin plazhet e bregdetit te jugut shqiptar duke shkuar me pushime jasht Shqiperise pasi aty jane jo vetem kushtet me te mira por edhe cmimet me te lira.

Ja cfare na shruan nje ndjekese ne Inbox:

Vetem 3 euro nje shishe uj ne Santorini. Cjan kto cmime ne Shqiperi 5 mi lek nje shishe uje. Turp turp po largojn gjith turizmin. Menduam te shkonim me pushime ne Santori i sesa ne dhermi e ksamil