Shikoni shtepin luksi dhe e madhe ku jeton Almeda Abazi me bashkeshortin e saj

0
368

Bukuroshja shqiptare ka treguar ne njeren prej videove te publikuara se ne nje nga pemet e shtepise eshte gdhendur emri Tolgahan dhe Efehan.

Ne oborr nuk mungojne lodrat e ndryshme per djalin i cili sapo te hedhe hapat e pare do te nis te vrapoje ne kopshtin e gjelbert te mbuluar nga rrezet e diellit.

Vila 4 kateshe i ka kushtuar ciftit plot 4 milione e 500 mije lira turke dhe ndodhet ne qytetin e Stambollit. Shtepia ka nje kopesht te madh, nje palester private dhe nje pishine qe mund te shfrytezohet edhe gjate dimrit.

Almeda gjithashtu ka fotografuar nje kend te dhomes se ndenjes. Ne foton e publikuar ne ‘Instastory’ shohim pikturen e madhe ne mur, nje faqe te murit me xham i cili i jep me shume drite dhomes dhe kolltuqet ngjyre gri.