Shikoni sa ndryshe ishte Xhemi Shehu ne vitin 2003 me flok brune

Ata që janë brez i ri dhe e kanë njohur si moderatore, mbase nuk e dinë hiç që Xhemi Shehu ka qenë një ndër velinat e para të ‘Fiks Fare’ bashkë me koreografen Manjola Hasani.

Të tillë fakt e ka kujtuar dhe Xhemi me një foto në ‘Instagram’ krah shoqes prej 18 vitesh.

“Kthim në vitin 2003”, ka shkruar moderatorja krah fotos ku duket se tek vajzat nuk ka ndryshuar asgjë, përveç faktit se tani janë bionde të dyja dhe janë bërë prindër prej kaq kohësh. Por buzëqeshja mbetet e njëjta si në herët e para kur ato u shfaqën në ekran./revistawho.com