Sdo ta besoni sa vjec mbush kengetari Frederik Ndoci.Sekreti i nje familje te lumtur qe une krijova

Frederik Ndoci nje nga zerat me te bukur te skenes Shqiptare mbushi 60 vjec dhe ne i urojme dite te bukura dhe te lumtura me familjen e tij.Ai tashme ka nje jete te lumtur me bashkeshorten dhe dy femijet.

Ai ka postuar nje foto me familjen e tij duke mare urime pa fund nga miqte e tij dhe nga dashamires.

Ai ndihet shume i lumtur me familjen e tij dhe ato ja bejn diten me te bukur.

Por te jesh artist dhe pse vitet kalojne ti mbetet ende i ri duke e dite qe ne historine e muzike ti ke lene nje gjurme qe sot nuk e arrijne dot.

Kenget e mrekullueshme te Frederik Ndocit kane qene shume te bukura.

Ndersa per jeten familjare ai bashkejeton me Alisen pedagogen e Universitet te Arteve ne Tirane.

Ata njihen bashke qe ne vitet 90.Ata kendojne bashke ne ngjarje dhe evente te ndryshme.

Ne i urojme caste te bukura.