Home TE NDRYSHME Sara e gënjeu sikur i plasën ujërat, reagimi i Ledrit vërtetoi se...

Sara e gënjeu sikur i plasën ujërat, reagimi i Ledrit vërtetoi se ai është vërtetë burri i ëndrrave

118
0

Cifti Sara dhe Ledri tashme eshte e njohur se jane ne pritje te nje femije.

Por se fundmi Sara ka menduar nje surprize paksa te vecante per Ledrin. Sara ka vendosur te bej nje rreng per Ledrin duke bere sikur asaj i plasin ujerat dhe e ka filmuar te gjithe ndodhine.

Keshtu Sara derdh nje gote uje mbi fustan dhe e therret Ledrin duke i thene te vije shpejt. Ai sapo e sheh Saren ashtu duket shume i emocionuar dhe degjohet tek i thote: Shpirti jem, jeta jeme!

Reperi perpiqet ta qetesoje Saren e ta pyesi se cfare duhet te beje ai.

Por me pas Sara i rrefeu se e gjitha ishte nje rreng te cilin Ledri nuk e priti mire sepse iu duk shume reale dhe i thote duke e perqafuar se do tja ktheje me keq.

“E di qe eshte shume keq dhe ne nje fare menyre u pendova qe e bera kete sepse ne fund dukej kaq e vertete sa ne u merzitem qe nuk ishte… poor ishte nje vidjo epike”