Sapo doli nga televizioni, gazetarja shqiptare përplaset nga makina ne rruge

Nje nga gazetaret e talentuar te e Tv Klan në Maqedoninë e Veriut, Xhumadije Ibrahimi, është aks identuar pasditen e së enjtes në afërsi të zyrave të televizionit dhe gjendja e saj eshte e mire dhe nuk ka pasur pasoja.

Lajmin është bërë i ditur nga vetë “Klan Macedonia”.

Mësohet se ajo është përplasur nga një automjet por ajo është dërguar menjëherë në Spitalin e Tetovës ku ia janë bërë kontrollet e nevojshme.

Gjendja e saj shëndetësore është e mirë.