Sabri Fejzullahu i dashuruae si ditën e parë me gruan/ I bën urime zemre për ditëlindje: Ti je fryma jem

0
335

Sot bashkëshortja e Sabri Fejzullahut, Nera Fejzullahu feston ditëlindjen. Si një zotëri romantik që është dhe që nuk lë rast pa i treguar dashurinë Nerës, Sabriu i ka bërë dhe sot një dedikim mjaft të veçantë partneres. Ai ka publikuar në Instagram një foto të Nerës dhe i ka bërë një dedikim të mbushur me dashuri.

“Kurrë nuk mund te dal hakut ty fryma jem. Thuhet edhe 100, po jo bre se ti duhet ta gezosh jeten perjetesisht, se ma ke sjell nji lule e nji zambak dhe ma mbushe nji kopsht me lule he te bekofte Perendija qe ta dha kete bukuri e shpirte bilur”, shkruan Sabriu në urimin për bashkëshorten.