Sabiani nxehet keq diten e sotme ben deklaratën e cila nuk u prit mirë nga Beatrix dhe Donaldi

Teksa banorët ishin mbledhur në oborr, Sabiani mbrëmjen e sotme u shpreh i inatosur që në “Big Brother” ka disa banorë që sillen si ‘parazitë’.

“Janë në modë parazitët, është e çuditshme. Qenka bukur të jesh parazit. Ha, dh*, pi cigare, këputi ndonjë të puthur, ndonjë të lëpirë edhe je në rregull, iku Big Brotheri”, tha Sabiani, deklaratë e cila nuk u prit mirë nga Beatrix.

“Ke ndonjë ide se çfarë mund të bëjmë tjetër përveçse të puthemi?”, e pyeti Beatrix ndërsa Donaldi e tërhoqi nga vetja duke i lënë të kuptonte që s’duhej të fliste.

“Më djeg se po puthem vetë”, tha Beatrix teksa Donaldi ia mbylli gojën me dorë.

Beatrix për inat të Sabianit e puthi dhe njëherë Donaldin.