Home TE NDRYSHME Rudina Magjistari fton ne emision bashkeshorten e Arian Canit/ Shikoni sa e...

Rudina Magjistari fton ne emision bashkeshorten e Arian Canit/ Shikoni sa e bukur eshte ajo

446
0

Dentistja-pediatre Enida Petro ka qene e ftuar ne emisionin Rudina ku ka folur per kujdesin e dhembeve te femijet pasi ajo ka shume sukses ne profesionin e saj.

Shume pak e njohin nga ana privati, pra si bashkeshortja e Arjan Canit dhe madje cifti ka dy femije nje djale dhe nje vajze.

Kujtojme se vajzen Joanen Arjani e ka prezantuar ne emisionin e tij dhe ka treguar se ndan me te bijen pasioni per teatrin.

Keshtu qe kjo zonje shume simpatike eshte nje familje me te mirenjohurin Arjan Cani.