Rudina bëri publike lidhjen me Mark Frrokun.Por ja cfare shkruan ish-bashkeshorti Aleksi ne instagram

Ne 2019 jeta e Rudines mori nje kthese tjeter pasi beri divorcin ajo u lidh me nje tjeter.Ajo e beri publik ne Top Channel.

Pasi pranoi publikisht ndarjen nga Aleksi ish bashkeshortin e saj, Rudina mbrëmjen e djeshme konfirmoi lidhjen e re me Mark Frroku ishe deputetin e denuar me pare, lidhje e cila prej kohësh përflitej në media.Por ja qe doli e vertete.

Por aktorja publikoi tre foto krah Frrokut dhe shkruante: “E di qe e donit te gjithe, por e kam per vete…ekskluziven.Ajo uron te gjithe shqiptaret per lidhjen e saj.

Por pasi ajo publikoi kete foto ish bashkeshorti ben nje postim tjeter.

Por ja cfare shkruan ish bashkeorti i saj Aleksi.

Ai ka postuar nje foto ku mendohet se ka lidhje me ish gruan e tij te pare.

Alesksi postoi:”Një ditë do them le të shkojë gjithçka në djall dhe do lë djajtë ta luajnë lojën”.