Romeo i shprehu pëlqimin Beniadës, vajza e Niko Peleshit fotografohet në spital (FOTO)

Aleksia Peleshi, vajza e ministrit Niko Peleshi, është shtruar në spital. Ka qenë vetë ajo, që ka publikuar një foto në Instastory, ku tregon se është në gjendje jo fort të mirë shëndetësore.

“Flm plak, super foto”, ka shkruar Aleksia përmbi foto.

Nuk dihet se çfarë ka ndodhur me modelen, por mbrëmjen e djeshme i dashuri i saj, Romeo Veshaj shprehu pëlqimin për një prej konkurenteve të “Big Brother VIP”, Beniadën.

I nxitur nga vëllai Donaldi me plot shaka , ai i tha se për çdo gjë mund të kërkojë ndihmën e tij.

Kujtojmë që Aleksia dhe Romeo janë prej disa kohësh të lidhur, madje nuk kanë munguar edhe deklaratat publike.