Renie drastike e dollarit dhe euros. Ja sa këmbehen valutat e huaja ditën e sotme

Në kursin e Këmbimit Valutor sot vihet re një rënie e lehtë e Dollarit dhe Euros, ndërkohë Paundi Britanik ka shënuar rritje.

Më poshtë do të gjeni kursin e këmbimit valuator të përditësuar:

Dollari: Blihet 104.4, Shitet 105.2

Euro: Blihet 121, Shitet 121.6

Paundi Britanik : Blihet 141.9, Shitet 143

Franga Zviceriane: Blihet 112.2, Shitet 113