Pushuesi shkon me pushime ne Radhim dhe gjen shezlong me lire se ne Spille. foto

Faturat e lokaleve jane bere virale kete vit ne te gjithe portalet dhe ky eshte trendi i kesaj vere.

Te gjithe pushuesit ankohen per cmimet te larta dhe nje sherbim jo cilesor. Por nje pushues na dergon nje fature nga Radhima qe e cuditi ate por dhe ne pasi nje cader dhe dy shezlong kushtuan 500 leke.

Ne menduam se eshte gabim por jo ishte e vertete vetem 500 leke. Te shkosh ne Vlor dhe te gjesh nje fature te tille eshte e pa imagjinueshme pasi jugu i vendit ka cmime te shtrenjta.

Ka dhe biznesmen qe mendojne per popullin dhe njerezit qe kane nje buxhet te mesem. Ndaj pergezime per keto cmime normale dhe besoj se cmimet duhet te jene jo shume te kripura.