Princ Leka, baba për herë të parë, Elia Zaharia fotografohet me barkun e rrumbullakosur ne pritje te embel

0
708

Ky lajm i mire na tregon se Princi Leka dhe Elia Zaharia do jane ne pritje te bebushit te tyre.

Elia eshte pare nga paparacet neper Tirane duke shetitur me princin. Ne foto dallon qarte barku i saj i rrumbullakosur si ne muajt e fundit te shtatezanise.

Nderkaq edhe Leka duket si gjithmone i perkujdesur ndaj bashkeshortes dhe shoqeron ate te veshur shume thjeshte.
ELia eshte e veshur me nje fustan te bollshem me lule dhe nje pale shapka ndersa Leka me nje bluze dhe pantallona te nje nuance te celet.

Kujtojme se martesa e tyre eshte bere ne vitin 2016, pra 4 vite me pas familja po fillon te zgjerohet.

I urojme nje lindje te lehte dhe te kene shendet.