Për plaset aktori njohur Gazmend Paja, ja sesi eshte gjendja e tij.Dalin fotot

Aktori Gamend Paja është përplasur pak më parë dhe është dërguar menjëherë në spital.

Ngjarja ka ndodhur rreth orës 11:08, në “Rrugën e Kavajës”, ku mjeti me drejtues shtetasin E. K., është përplasur me një motomjet me drejtues shtetasin Gazmend Paja.

Si pasojë është dëmtuar drejtuesi i motomjetit, aktori i njohur i cili ndodhet në spital, nën kujdesin e mjekëve.

Po punohet per zbardhjen e ngjarjes.