Për herë të parë motra e Luizit flet për Kiaren. Ja si e quan

Një nga ciftet më të bukura te showbizit shqiptar është Luizi dhe Kiara. Por pa daljes nga BBV Kiara ka shkembyer mesazhe dhe me motrën e Luizit.

Përmes një “Ask & Question” në Instagram Ina kanë dhene disa pergjigje per Kiaren.

Pasi është pyetur se si duket Kiara? Ajo ka thënë se: “100% ndryshe nga aty se cfare kemi parë. 100% pozitive dhe e embel”

Ina e quan Kiaren pozitve dhe e ëmbël.

Ajo është pyetur se a keni folur me Kiaren ajo ka thene se:”Po kemi folur është e mire dhe e lumtur për mesazhet dhe emocionet që po i përjeton nga ju dhe i lumtur për Luizin nga kjo mbështetje që i është bërë.