Pasi del nga spitali Bora Zemani shperthen ne lot ja çfarë bënë për të

Bora Zemani është njëra ndër moderatoret më të dashura por edhe më të komentuarat në vend, sidomos gjatë këtyre javëve të fundit. Ajo ka qenë kryefjala e mediave rozë pothuajse çdo ditë.

Trekëndëshi i krijuar në mes saj, ish të dashurit Donaldit dhe këngëtares Beatrix ka bërë që Bora të jetë në syrin e të gjithë shqiptarëve kudo ndodhen.

Ndërkaq së fundmi Bora ka bërë të ditur se iu është nënshtruar një intervenimi duke u shtrirë kështu në spital.

Por në putanën e sotshme të “Përputhen” Bora është rikthyer dhe është emocionuar shumë.

Konkurrentët e emisionit i kanë bërë asaj disa dhurata që e kanë përlotur moderatoren.