Home TE NDRYSHME Pas 24 vitesh martesë familja Kabashi bëhen me djalë, por shikoni sa...

Pas 24 vitesh martesë familja Kabashi bëhen me djalë, por shikoni sa bukur ia vunë emrin

3361
0

Nje lajm shume i bukur pas 24 vite martese familja Kobashi behet me femi dhe kjo eshte nje nga gjerat me te bukura per cdo familje.

Lindja e femijes eshte nje kenaqesi e madhe dhe nje enderr e bere realitet jeta fillon dhe ndryshon dhe pergatitesh per nje jete me dite me te bukura..

Por familja nga Prizreni Kabashi po feston sepse pas 24 viteve ajo u be me femije.Caste te bukura ne kete familje.

Ajo lindi ne 28 nentor dhe per ta nderuar kete dite te bukur per popullin Shqiptar i vuri emrin Flamur.

Flamuri lindi ne spitalin amerikan ne Prishtine dhe eshte ne gjendje shume te mire.

Urime familjes Kabashi dhe i urojme jete te lumtur